حجم ویدیو: 17.61M | مدت زمان ویدیو: 00:02:49

به گزارش گروه حواد رکنا، هفته گذشته در یک درگیری خیابانی در محله شمشیری تهران، ۷ نفر از اراذل و اوباش با یکدیگر درگیر شده و با استفاده از قمه همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

صبح امروز پلیس امنیت عمومی 3 متهم این درگیری را پس از دستگیری برای بازسازی صحنه جرم به خیابان شمشیری منتقل کردند و با دست و پاهای بسته در محل آنجا گرداندند. سه متهم سابقه دار که آغاز درگیری آنها به 4 سال قبل برمی گشت بارها به خاطر درگیری و ایجاد رعب و وحشت به حبس محکوم شده بودند.

سردار ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در حاشیه بازسازی صحنه جرم گفت: با انجام چند عملیات غافلگیرانه سه نفر از متهمان اصلی پرونده دستگیر شدند؛ سردسته این باند ۱۲ فقره جرایم جنایی شرارت، درگیری نزاع جمعی و ... را در سابقه خود داشتند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه درگیری بین خود متهمان بود و این درگیری موجب ایجاد خسارت به شهروندان شد، افزود: ۴ نفر از شهروندان نیز مصدوم و تعدادی از خودروهای شهروندان تخریب شدند.

سردار ذوالقدری با اشاره به اینکه متهمان پس از ۹ روز دستگیر شدند، خطرنشان کرد: شهروندان هرگونه شرارت و قدرت نمایی که از سوی اراذل مشاهده می‌کنند را به پلیس اعلام کنند.

یکی از متهمان نیز گفت: به من در اینستاگرام فحاشی ناموسی و عکسم را پخش کرده بودند، به همین دلیل وارد درگیری شدم.

متهم دیگری نیز اظهار کرد: سر فحاشی درگیر شدیم و به دلیل مستی متوجه اعمال خود نبودیم، به خاطر اینکه فحاشی کردند خواستیم رویشان را کم کنیم.

متهم سوم پرونده نیز گفت: من ترکیه بودم، دوستانم به من گفتند که فحاشی شده و من هم برای حل و فصل موضوع به تهران آمدم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

WhatsApp Image 2019-08-18 at 16.25.10

آیا این خبر مفید بود؟