به گزارش رکنا ، حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی گفت: حکم قصاص عامل قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان خدابنده که در اواخر سال ۹۷ با مراجعه به منزل مقتولان و با طرح نقشه قبلی تمام اعضای یک خانواده که شامل پدر، مادر و فرزند را به قتل رسانده بود اجرا شد.

رئیس شورای قضایی استان زنجان اظهار کرد: دستگاه قضایی در خصوص جرایمی که با نظم عمومی مردم ارتباط دارد کوتاه نخواهد آمد و با قاطعیت نسبت به اجرای عدالت و احکام اسلامی اقدام خواهد کرد، لذا در همین راستا نظر به حساسیت و آثار روانی و اجتماعی موضوع بر مردم منطقه پرونده مذکور در کمترین زمان ممکن کمتر از شش ماه رسیدگی و حکم نهایی صادر شد و پس از تأیید در دیوان عالی کشور صبح امروز چهار شنبه مورخه ۲۳ مرداد ماه در محل زندان شهرستان خدابنده با حضور خانواده مقتولین اجرا شد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان ادامه داد: دستگاه قضایی استان زنجان در راستای اجرای عدالت و احکام اسلامی با جدیت و بر اساس قانون به وظیفه خود عمل خواهد کرد و نمونه بارز این امر اجرای همین حکم بود که با پیگیری‌های انجام شده توانستیم پرونده با فوریت رسیدگی و حکم اجرا شود.

وی در پایان افزود: قاتل در گذشته سوابق متعدد کیفری داشت و با انگیزه مالی مرتکب این قتل شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟