به گزارش رکنا ، سردار "محسن خانچرلی"گفت: ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه ۱۳ مرداد یکی از شعب بانکی در شهرستان رباط کریم، توسط ۴ جوان مورد سرقت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این شعبه بانک، بدون توجه به هشدار‌ها و پیگیری‌های مکرر پلیس، فاقد نگهبان حفاظتی بود، افزود: سارقان با تهدید کارمندان بانک، اقدام به سرقت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد کرده و مبلغ ۱۲۲ میلیارد تومان را به چند حساب انتقال داده و سریعا از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پلیس، با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی عامل اصلی سرقت از بانک شده و پس از هماهنگی قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های تخصصی پلیس به سرقت از بانک با همدستی ۶ نفر دیگر اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اقدامات گسترده پلیس در این زمینه، گفت: ماموران انتظامی در عملیات‌هایی جداگانه موفق به شناسایی و دستگیری تمامی سارقان شدند.

سردار خانچرلی ادامه داد: هر ۷ سارق در بازجویی‌های تخصصی پلیس به جرم خود اعتراف و اذعان کردند با همدستی یکدیگر نقشه سرقت از بانک را در ۳ ماه کشیده بودند و آن را به مرحله اجرا گذاشتند.

گفتنی است؛ سارقان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟