به گزارش رکنا، نیمه شب ششم اسفند سال 97، یک زن با پلیس 110، تماس گرفت و از سرقت مسلحانه خانه اش توسط چند جوان ناشناس در الهیه تهران خبر داد.

وقتی ردیابی این سرقت به اداره یکم پلیس آگاهی تهران مخابره شد، تحقیق از زن ثروتمند آغاز شد. وی گفت که خانه اش در طبقه اول یک مجتمع است و در ساعات پایانی شب در آپارتمان زده شد و وقتی پسرش در را باز کرد، پنج جوان با صورت ماسک زده با تهدید مسلحانه، وارد خانه او شده اند و با بستن دست و پای آن ها، اقدام به سرقت محتویات گاوصندوق که 500 میلیون تومان طلا ،پول و ارز بود، کردند.

در تحقیقات بعدی مشخص شد که دزدان با تهدید سرایدار ساختمان وارد خانه شده اند و چهره سارقان در فیلم ضبط شده دوربین های مداربسته این ساختمان وجود دارد.

کارآگاهان با بررسی تصاویر دوربین مداربسته محل سرقت، چهره دزدان و خودروی مورد استفاده را که یک خودروی شاسی بلند سفید رنگ بود، به دست آوردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با درخواست انتشار عکس های به دست آمده از دوربین های مداربسته ، از مردم تقاضا کرد در صورت شناسایی این دزدان مسلح با شماره تلفن های 51055501-51055123 اداره یکم پلیس آگاهی تهران ، تماس بگیرند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟