به گزارش خبرنگار رکنا از آبادان،  درپی وقوع چند فقره سرقت کیف قاپی و موبایل قاپی که تعدادی از آنهابه صورت مسلحانه بوده است موضوع جهت شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت‌ ها در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت که در این راستا مأموران کلانتری 15 احمدآباد ضمن تحقیقات میدانی و پلیسی به این نتیجه رسیدند که سرقت‌ ها توسط 2 پسرنوجوان موتورسیکلت سوار صورت گرفته است.

در نهایت مأموران کلانتری 15 با همکاری مالباختگان 2 نوجوان را درمنطقه لین 10 احمدآباد آبادان شناسایی و دراقدامی غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

متهمان که ابتدا اظهار بی اطلاعی می‌کردند توسط خانمی که این 2 نوجوان با کلت کمری از آن سرقت کرده بودند موردشناسایی قرار گرفت. متهمان همچنان خود را بیگناه می‌دانستند تا اینکه داخل بازداشتگاهی که مجهز به دوربین مداربسته و میکروفون است به زبان عربی نوجوان 13ساله از همدست 15ساله اش پرسید اسلحه کمری ر اچه کردی که وی درجواب می گوید در کف خودروی پلیس مخفی کرده‌ام مأموران که به دلیل کم سن و سال بودن متهمان آن را تفتیش بدنی نکرده بودند، اسلحه را از زیرصندلی خودرو پلیس بیرون آورده و متهمان با دیدن اسلحه لب به اعتراف گشوده و به سرقت با سلاح کمری اعتراف کردند و اظهار داشتند که سلاح واقعی نیست وتنها جنبه ترس داشته است.  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟