به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت ۱۰ صبح سیزدهم بهمن ماه سال ۹۷ یک زن و مرد میانسال که بسیار هراسان بودند پیکر نیمه جان پسر ۲۰ ساله شان به نام اردشیر را به بیمارستان الغدیر منتقل کرده و ادعا کردند او مقابل در خانه شان در تهرانپارس از سوی چند مرد ناشناس مورد حمله قرار گرفته و زخمی شده است . اردشیر تحت درمان قرار گرفت اما به خاطر بریدگی عمیق در سینه اش تسلیم مرگ شد .به این ترتیب پلیس در جریان پرونده قتل قرار گرفت و به تحقیق از پدر و مادر اردشیر پرداخت. تناقض‌گویی های این زوج شک پلیس را برانگیخت و آنها که سعی در پنهان کردن حقیقت داشتند به ناچار لب به اعتراف گشودند و گفتند پسر ۱۵ ساله شان به نام ارشیا برادرش را کشته است. به این ترتیب ارشیا بازداشت شد و قتل را گردن گرفت.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: شب قبل از این ماجرا دیر به خانه برگشتم و برادر بزرگم اردشیر از این ماجرا عصبانی شد و مرا کتک زد .صبح وقتی از خواب بیدار شدم متوجه شدم گوشی موبایلم بالای سرم نیست .اول فکر کردم شب قبل گوشی را در مغازه دوستم جا گذاشته ام .بلافاصله به مغازه دوستم رفتم اما او گفت موبایلم را با خودم به خانه برده بودم. به همین خاطر به خانه برگشتم و به مادرم گفتم به برادرم بگوید موبایلم را برگرداند و گرنه به مدرسه نمی‌روم.

همان موقع اردشیر که از صدای جر و بحث من و مادرم بیدار شده بود بالای سرم آمد و به من سیلی زد. ما با هم درگیر شدیم و مادرم همان موقع مرا از خانه بیرون انداخت. من مقابل در خانه ما نشستم و منتظر بودم تا مادرم کیف مدرسه ام را به من بدهد که یکباره صدای جیغ مادرم را شنیدم .من که ترسیده بودم به سوپرمارکت مقابل خانه رفتم و از آنجا چاقو برداشتم .به محض اینکه وارد خانه شدم در راه پله ها اردشیر را دیدم. او با دسته جاروبرقی به من حمله کرد و چند ضربه به من زد. من برای ترساندن او چاقو را به سمتش گرفتم و او را هل دادم . ما با هم گلاویز بودیم که هر دو به زمین افتادیم. برادرم رو به روی من نشست و مشت و لگد به صورتم زد .من هم برای این که از دست داو فرار کنم یک ضربه به سینه اش زدم .

وی در حالی که اشک می‌ریخت گفت: باور کنید من نمی‌خواستم برادرم را بکشم .فقط برای اینکه که بتوانم از دست او خلاص شوم یک ضربه به او زدم.

با اعتراف های پسر نوجوان وی به کانون اصلاح و تربیت منتقل شد. در این میان پدر و مادر وی با اعلام رضایت از خودخواهی گذشتند. آنها گفتند حاضر به قصاص پسر کوچکشان نیستند. به این ترتیب پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران که ویژه رسیدگی به جرائم اطفال است فرستاده شد تا به زودی ارشیا از خود دفاع کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

برادرکشی نوجوان2

آیا این خبر مفید بود؟