حجم ویدیو: 6.33M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

به گزارش رکنا، بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک، بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی بوده و علاوه بر بازیگری، سفیر دوستی، روزنامه نگار، داستان نویس و نقاله خان نیز قلمداد می شود.

ازدواج اول با قاسم خانی

در سال 1370 زمانی که 17 ساله بود، هنگام بازگشت از دانشگاه (جهشی درس خوانده) به طور اتفاقی با پیمان قاسم خانی آشنا شد و این دو بعد از چند سال ارتباط در نهایت سال 73 ازدواج کردند. ثمره این ازدواج یک دختر به نام پریا است و در واقع بهاره رهنما یک خانواده تمام عیار هنری دارد. خودش بازیگر و همسرش پیمان قاسم خانی علاوه بر نویسندگی و کارگردانی یک بازیگر است، برادر شوهرش مهراب قاسم خوانی هم نویسنده و بازیگر و شقایق دهقان جاری اش نیز بازیگر است. البته مادرش، خانوم پروین قائم مقامی هم به لطف دخترش، تجربه بازیگری دارد.

بهاره رهنما

طلاق بهاره رهنما از همسر اولش

بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال زندگی مشترک و روابط به ظاهر خوب و صمیمی، در نهایت سال 1395 با توافق دو طرفه از هم طلاق گرفتند.

بهاره رهنما

ازدواج دوم که پر سر و صدا بود

در 4 شهریور 1396 در خبری عجیب ازدواج دوم بهاره رهنما رسانه ای شد، انتشار عکس های ازدواج دوم بهاره رهنما با شخصی به نام امیر خسرو عباسی باعث تعجب هواداران او شد.

امیر خسرو عباسی کیست؟

امیر خسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسیاست است که باب آشنایی این دو از زمانی که خانوم رهنما مدل تبلیغاتی این برند بود شروع شد.

آقای عباسی نیز یک بار ازدواج کرده و از همسر سابقش یک دختر دارد.

بهاره رهنما

شروع از 17 سالگی

در سال 1370 وقتی 17 ساله بود با تست وارد جمع بازیگران فیلم افعی شد و سپس به دانشگاه رفت. بعد از گرفتن لیسانس ادبیات نمایشی به دانشگاه حقوق رفت

و در کنار تحصیل، نمایش نامه می نوشت و کارگردانی تئاتر را نیز تجربه کرد.

بهاره رهنما

ورود به تلویزیون

دومین تجربه اش با فیلم سینمایی غزال در سال 1374 شکل گرفت و با سریال بازگشت به خانه در سال 1379 وقتی 27 ساله بود وارد قاب تلویزیون شد.

بهاره رهنما

شهرت

در سال 1380 با فیلم نان و عشق و موتور 1000 چهره اش به تصویر کشیده شد. او سپس با فیلم گاو خونی در سال 81 و در نهایت با فیلم چارچنگولی سال 1387 و رفته رفته با سریال زیر زمین سال 85 به شهرت رسید.

رستوران داری

رهنما نیز در کنار فعالیت هنری، به رستوران داری نیز روی آورده است. رستوران او گوزن نام داشته و در سعادت آباد قرار دارد. او می گوید در روزهای مختلف آن جا نمایشنامه خوانی می کند.

طرفدار پرسپولیس

وقتی دبیرستان بودم به دلیل دوستی و رفت و آمد یکی از نزدیکانم با آقای فرشاد پیوس بیشتر طرفدار پرسپولیس بودم، بعدها تحت تاثیر مرحوم ناصر حجازی استقلالی شدم. الان گیج می زنم و نمی دانم که آبی باشم یا قرمز …

بهاره رهنما

تجربه مدلینگ

خانوم بازیگر مدت هاست در برندهای مختلف به عنوان مدل تبلیغاتی حضور دارد؛ از برند همسرش که بگذریم او برای مزون های مختلف چون RIMAAH مانکن بوده است.

تهیه کنندگی موسیقی

خانوم رهنما در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد. او تهیه کنندگی آلبوم علی شوکت خواننده جوان موسیقی راک را برعهده داشت، چند قطعه آلبوم از ترانه های کتاب زن باران نوشته بهاره رهنما اجرا شده است. خانوم رهنما نویسندگی 5 جلد کتاب را نیز بر عهده داشته است.

عمل جراحی و کاهش وزن

رهنما که سال ها از اضافه وزن رنج می برد، چند سال پیش مجبور به عمل حراجی و گذاشتن بالون در معده شد اما نتیجه نداد و در نهایت با رژیم اختصاصی توانست وزن خود را کاهش دهد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟