به گزارش رکنا، مهران مدیری در یکی از برنامه های دورهمی با موضوع شایعه روی آنتن رفت و در ابتدای برنامه درباره دکور و شایعات زیادی که پیرامون ساخت دورهمی وجود داشت صحبت کرد و از محمدرضا شریفی نیا به عنوان مهمان برنامه برای حضور در استودیوی دورهمی دعوت کرد.

محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت کشورمان بعد از حضور در برنامه از ماجرای شروع بازیگری اش گفت و ادامه داد: «من در دوران تحصیل کارهای تئاتری انجام می دادم و زمانی که هنوز دیپلم نگرفته بودم به عنوان معلم در مدرسه تدریس می کردم . من کارم را از پشت صحنه شروع کردم و در یک سال همه کارهای پشت صحنه سنتور ی و اخراجی ها را انجام می دادم و این 2 فیلم بسیار هم موفق بود. این روزها دوباره پروژه ای با استاد مهرجویی و ده نمکی دارم.»

ماجرای نقش های مرد دو زنه محمدرضا شریفی نیا چیست؟

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو از مهمان برنامه پرسید چرا این قدر نقش مرد دو زنه را بازی می کنی؟ خودت به این نقش علاقه داری؟ محمدرضا شریفی نیا گفت: بله من خودم این نقش را دوست دارم، چند وقت پیش نقش یک مرد دو زنه به من پیشنهاد شد ولی به دلیل مشکلات فیلمنامه ای نپذیرفتم؛ ولی این را هم گفتم هرکس غیر از من این نقش را بازی کند این فیلم نمی فروشد و واقعا هم نفروخت و با خنده گفت: اصلا به کسی جز من 2 تا زن می دهند؟

محمدرضا شریفی نیا

شایعه ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی

مهران مدیری از بازیگر آس و پاس خواست درباره ماجرای ازدواجش با رز رضوی توضیح بدهد که محمدرضا شریفی نیا گفت: در سفر حج معمول بود، باید زنان با محارم به حج بروند و در این سفر نام هر بازیگر مرد در کنار یک بازیگر زن عنوان شد و اسم خانم رز رضوی در کنار من آمده بود. این ماجرا در واقع شیطنت یک روزنامه در تهران بود که با تیتر زد: «ماه عسل محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی در مکه...» من و خانم رضوی اما بارها و بارها این موضوع را تکذیب کرده ایم.

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

محمدرضا شریفی نیا درباره انتخاب بازیگران و معرفی آنها به سینما گفت: «من بازیگران فراوانی را به سینما معرفی کردم و واقعا هم ستاره شدند. من ویشکا آسایش را در حالی که تازه دیپلم گرفته بود به فیلم امام علی (ع) معرفی کردم و درحال حاضر خانم آسایش یکی از بهترین هاست.»

سخت ترین نقش محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا درباره دشوار ترین نقشی که تا به حال بازی کرده است گفت : نقش ولید در سریال امام علی (ع) یکی از سخت ترین نقش های من بود؛ چرا که من نمی توانستم نقش یک فرد مست را بازی کنم! اما زمانی که من از سختی این نقش گفتم خیلی ها به من گفتند که چهره تو گویای چیزهای دیگری است که باید از همین جا عرض کنم که من تا به حال لب به سیگار  هم نزده ام، مشروب نخورده ام و هیچ کار خلافی انجام نداده ام.

درپایان اولین برنامه از سری جدید دورهمی محمدرضا شریفی نیا یک خودنویس که از دکتر بهشتی هدیه گرفته بود را به موزه دورهمی تقدیم کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟