پرویز اسدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صبح روز گذشته گزارشی از یک فقره چاقوکشی در یکی از شهرک‌های صنعتی این شهرستان به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله مأموران انتظامی در محل حاضر شدند و در تحقیقات اولیه مشخص شد که مردی 29 ساله به علت درگیری با یکی از دوستانش با چاقو مجروح شده و به مرکز درمانی منتقل و فرد ضارب نیز از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی با بیان فوت فرد مصدوم ساعتی بعد از انتقال به مرکز درمانی خاطرنشان کرد: پرونده این قتل، به منظور انجام تحقیقات میدانی، سیر مراحل قانونی و دستگیری قاتل در اختیار اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان ساوه قرار گرفت.

اسدی اظهار داشت: پس از گذشت اندک زمانی از وقوع قتل،‌ فرد قاتل در یک اقدام عملیاتی و غافلگیرانه، در مخفیگاهش دستگیر شد.

اعتراف قاتل به قتل

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های صورت گرفته لب به اعتراف گشوده و اظهار داشت که با مقتول از قبل رابطه داشته و با یکدیگر دوست بوده‌اند که در روز حادثه پس از مصرف مواد مخدر از حالت عادی خارج و با او درگیر شده و در نهایت با ضربات ناگهانی چاقو، دوستش را به قتل رسانده است.

وی افزود: پس از اعتراف صریح متهم به قتل مرد 29ساله پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی ارسال و متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟