نماینده مردم ملارد با اشاره به اینکه ضاربان طلبه جوان شناسایی شده اند اظهار کرد: ماشین‌ها و ضاربان طلبه جوان شناساسی شدند و در دست پیگیری هستند تا برخورد قانونی با آن‌ها انجام شود.

محمد محمودی شاه نشین در خصوص ضرب و شتم یک طلبه جوان در ملارد اگفت: این طلبه جوان لباس روحانیت به تن نداشته و با لباس شخصی بوده که بعدا مشخص شده روحانی است و شاهدان عینی هم گفته اند که تعدادی دختر و پسر در حال بستنی خوردن بودند که با این طلبه جوان درگیر شدند.

او در ادامه افزود:این طلبه جوان در توضیح این حادثه گفته است که این افراد با هم شوخی می‌کردند و من تذکر دادم که با من درگیر شدند. بنابراین، چون ضاربان اطلاعی از روحانی بودن او نداشتند حمله به او به این دلیل که یک روحانی بوده انجام نشده است.

نماینده مردم ملارد در مجلس تصریح کرد: هم ضاربان و هم طلبه جوان از کرج به این منطقه آمده بودند تا از آب و هوای خوب و خوردنی‌های آنجا استفاده کنند که این اتفاق می‌افتد و بعد از آن، طلبه به پاسگاه منظریه رفته و از آن‌ها شکایت می‌کند.

محمودی شاه نشین در پایان به اشاره به اینکه ضاربان شناسایی شدند خاطرنشان کرد:، اما چون محل وقوع درگیری در ورودی روستای خوشنام و داخل حوزه ملارد بوده هم آقای جبله دادستان ملارد وهم آقای جهانشاهلو دادستان فردیس به این حادثه ورود کردند. ماشین‌ها و ضاربان شناساسی شدند و در دست پیگیری هستند تا برخورد قانونی با آنها انجام شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟