«سامانه نما نرم ابزاری برای ثبت مشخصات و شماره سریال کالای مسروقه که به وسیله آن مالباختگان می‌توانند به صورت مجازی کالاهای کشف را رصد کنند.»

سرهنگ محمد نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز روز شنبه  گفت: مالباختگان البرزی می‌توانند برای شناسایی اموال سرقت شده خود به سامانه نما مراجعه کنند.

مالباختگان تا پیش از این راه اندازی سامانه نما برای شناسایی اموال مسروقه خود به پلیس آگاهی مراجعه می‌کردند که فعالیت این سامانه علاوه بر عدم مراجعه به مقر پلیس، دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده را آسان کرده است.

در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده در سایت نما با عکس کالای کشف شده بار گزاری شده که که مالباختگان می‌توانند برای برای ورود به سامانه نما با وارد کردن کد ملی و پس از انتخاب استان مورد نظر سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.

با راه اندازی این سامانه تسهیل در شناسایی اموال مسروقه و کشف آنها صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس آگاهی البرز افزود: مالباختگان با ورود به سایت پلیس به نشانی www.polic.ir و با مراجعه به قسمت اموال کشف شده مشخصات کالای مسروقه خود را وارد کرده و شناسایی کنند.

مالباختگان شماره سریال اموال به سرقت رفته خود را به این سامانه اعلام تا محض کشف آنها، اطلاع رسانی سریع صورت گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟