وی افزود:چندی قبل فردی سابقه دار با سوابق متعدد کیفری دستگیر که باتبانی یکی از همدستانش موفق به فرار شد.

این مقام آگاه از تشکیل تیمهای عملیاتی ویژه برای دستگیری این فرد خبرداد و افزود:نامبرده اقدام به تهیه یک قبضه سلاح نموده و درزمانی که یکی از ماموران مخفیگاه وی را شناسایی نموده بود،باحمله به وی با اسلحه از محل متواری می شود.

کریمی از اقدام به زورگیری این فرد۲۸ساله نیز سخن گفت و تصریح کرد:نامبرده نیمه شب گذشته با یک قبضه قمه از فردی جوان اقدام به زورگیری ۵میلیون ریال وجه نقد می نماید وقصد تهیه پول و فرار از شهرستان را داشت که مخفیگاه وی توسط تیمهای ویژه پلیس وماموران کلانتری۱۱آزادی شاهرود شناسایی شد.

این مقام انتظامی به اقدامات عملیاتی انجام شده در خصوص دستگیری متهم اشاره داشت و اذعان داشت:پس از حضور ماموران مشخص شد وی با تهدید سلاح سرد اقدام به ربودن صاحب خانه و اجبار وی به حضور درمنزل نموده که با حضور تیم دستگیری در محل،متهم از طبقه چهارم ساختمان به طبقه اول پریده و با شکستن درب ورودی بالکن یکی ازهمسایه ها وارد منزل شده وضمن حضور در اتاق خواب این منزل درب راقفل نموده و از نورگیر وارد پارکینگ می شود که در این زمان با رویت ماموران با قمه به سمت آنان حمله ور شده که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی ودستگیری وی می نمایند.

سرهنگ علی کریمی با اشاره به مجروحیت متهم از اعزام فوری تیم فوریتهای پزشکی سخن گفت وافزود: درنهایت با تلاشهای فراوان تیم پزشکی، متهم فوت کرد.

وی در پایان با اشاره به جرایم بی شماری که این فرد خطرناک انجام داده بود گفت:با ترسی که شکات از این فرد داشتند تاکنون حاضر به شکایت نشده بودند که با کشته شدن وی تاکنون قریب به ۱۰ نفر شاکی برای اعلام جرایم خشن این فرد به کلانتری مراجعه نموده اند.

سرهنگ علی کریمی در پایان امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس دانست و افزود:نیروی انتظامی بعنوان حافظ نظم و امنیت به هیچ کس اجازه جولان نخواهد داد و کسانی که سودای ناامنی در سردارند بدانند قانون چون مشتی پولادین در برابرهنجار شکنان بوده و پایان راه این افراد چیزی جز تباهی نخواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟