به گزارش رکنا، افراد مسلح با تیراندازی به سوی 2 ترانس برق در مقابل مهمانسرای پتروشیمی آبادان باعث قطع برق بیش از 24 ساعته دراین مناطق شدند.

درپی گزارش به مرکز پلیس 110 آبادان مبنی بر وقوع  تیراندازی در مقابل خوابگاه پتروشیمی در ساعت 2 بامداد  18تیرماه بلافاصله مأمورین کلانتری 11ولیعصر به محل اعزام شدند.

در این حادثه که 2 ترانس برق در این منطقه توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود ، در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد که 2 موتورسوار که صورتهایشان را با چفیه پوشانده بودند با در دست داشتن سلاح کلاشینکف به سمت ترانس های برق تیراندازی و باعث قطع کامل برق منطقه شدند و از محل گریختند .

به گزارش رکنا،  در این رابطه یک خودروی سمند که در محل پارک بود نیز مورد اصابت گلوله قرارگرفت که گویا یکی از اهالی این منطقه مشکلات طایفه ای پیدا کرده و هر چند وقت یکبار مواردی مشابه دراین منطقه را انجام می دهد و احتمالا برای گرفتن زهر چشم از افراد طایفه دست به این اقدامات زده و کل منطقه را درگیر خود کرده است.

در این رابطه یکی از مسئولین اداره برق آبادان در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار رکنا گفت:  به دنبال تیراندازی به 2ترانس برق در روبروی خوابگاه پتروشیمی آبادان برق منطقه قطع شد و وصل برق 24 ساعت طول کشید.

وی افزود: متأسفانه تا زمانیکه این ترانس ها را به مدار برگردانیم بیش از 24 ساعت قطع برق در محل داشتیم این درحالی است که گرمای آبادان بیش از50درجه سانتیگراد است و زندگی بدون لوازم سرمایشی غیرممکن است ولی با این وجود برق منطقه درست شده و هیچ مشکلی وجود ندارد تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملین این تیراندازی درحال پیگیری است.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟