حجم ویدیو: 12.98M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02
 

سال ۱۹۶۷ بود که دو جست‌وجوگر هیولا، «راجر پاترسون» و «راب گیملین» ویدئویی از یک موجود عجیب‌الخلقه را در نزدیکی جنگل‌های شمال کالیفرنیای آمریکا تهیه کردند. این ویدئو که با کیفیت پایینی تهیه شده بود برای سال‌ها بینندگان را در مورد وجود چنین موجودی دچار شک و تردید کرده بود.

اما اکنون پس از گذشت سال‌ها از آن تاریخ و با تبدیل این ویدئو به ویدئویی با کیفیت شاید بتوان در مورد موجودی که در این ویدئو مشاهده می‌شود نظر داد.

ویدئوی جدید که تبدیل به یک ویدئوی با کیفیت اچ‌دی شده است یک موجود سیاه‌رنگ در حالی که مانند انسان روی دو پا راه می‌رود و مشخصات یک بیگ فوت یا پاگُنده را دارد دیده می‌شود. در این ویدئو این موجود برای لحظه‌ای نیز به عقب برمی‌گردد و سپس راه خود به طرف جنگل را ادامه می‌دهد. هیکل، فرم سر و همچنین انگشتان این موجود این فرضیه را که احتمالاً یک انسان بوده باشد رد می‌کند.

انتشار این ویدئو در یوتیوب با واکنش کاربران زیادی همراه بود و بسیاری از آن‌ها این موجود را یک پاگُنده یا بیگ فوت واقعی دانستند. یکی از این کاربران در کامنتی نوشت: "فقط با دقت به این ویدئو نگاه کنید. واقعاً تعجب‌برانگیز است. آنچه پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های ما در مورد رویت اتفاقی موجودات عجیب‌الخلقه در مناطق جنگلی یا کنار رودخانه‌ها می‌گفتند حقیقت دارد. این یکی از همان موجودات است."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟