اوایل سال ۹۵ مرد ثروتمندی به نام رضا به پلیس آگاهی رفت و به ماموران گفت دیروز سه مرد که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند پسر 18ساله اش به نام سینا را ربوده اند.

وی توضیح داد: وقتی سینا قصد داشت با ماشین مدل بالای من از خانه بیرون برود ، سه مرد جوان که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند مقابل پارکینگ جلوی راهش را بستند و با تهدید اسلحه او را ربودند. آنها پس از کتک زدن و شکنجه پسرم او را رها کردند و رفتند.

به دنبال شکایت این مرد پلیس به ردیابی ماموران قلابی پرداخت و با توجه به اختلاف حساب های مرد پولدار با یکی از دوستانش به نام حسن وی را به عنوان مظنون شناسایی کرد.در بررسی ها روشن شد حسن یک ابر بدهکار بانکی و در زندان است. در حالی که فرضیه اجیر کردن ماموران قلابی از سوی حسن قوت گرفته بود پلیس رد سه مرد جوان را یافت و انها را بازداشت کرد.

آنها دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستادند.

در ابتدای این جلسه پسر جوان به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت و گفت : روز سوار بر ماشین مدل بالای پدرم شده بودم تا به گردش بروم اما سه مرد جوان جلوی راهم را گرفتند و آنها که خودشان را مأمور معرفی کرده بودند با تهدید اسلحه سوار ماشین شدند و مرا به منطقه ای خلوت در حاشیه شهر بودند. آنها به شدت مرا کتک زدند و شکنجه کردند .آنجا بود که فهمیدم آنها اشتباهی مرا به جای پدرم گرفته اند و می خواهند چک ۲ میلیارد و ۷۰۰ تومانی دوست پدرم به نام حسن را که در دست پدرم بود پس بگیرند. آنها بعد از چند ساعت مرا رها کردند. من از آنها شکایت دارم .

سپس سه متهم که همگی با قرار وثیقه آزاد بودند به دفاع پرداختند . یکی از آنها گفت : ما از قبل حسن را که حالا به خاطر بدهکاری بانکی در زندان است می شناختیم. او اسپانسر شرکت های بزرگ و مرد شناخته شده ای بود .او گفته بود باید چک دو میلیارد و ۷۰۰ تومانی را که در دست مصطفی دارد پس بگیریم و در عوض درصدی از آن پول را به ما بدهد.

او مشخصات خودرو مصطفی را به ما داد و ما از روی شماره پلاک ماشین آدرس خانه مصطفی را پیدا کردیم و مقابل خانه مرد پولدار رفتیم. ما وقتی دیدم یک نفر سوار ماشین مدل بالا از پارکینگ خارج شد به سراغ او رفتیم و خودمان را مامور معرفی کردیم .اما بعد از اینکه سوار ماشین شدیم متوجه شدیم پسر جوان را به جای پدرش گرفته ایم . ما آدم ربایی را قبول نداریم چون به پسر جوان آسیبی نزدیم و پس از چند ساعت او را رها‌ کردیم.

دو متهم دیگر نیز منکر آدم ربایی شدند و گفتند به اشتباه پسر جوان را به دام انداخته بودن.د در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟