به گزارش رکنا، سردار مجید شجاع اظهار داشت: حدود چهار سال پیش بود که یکی از باندهای حرفه‌ای حمل و توزیع مواد مخدر که در شرق کشور فعالیت می‌کرد متلاشی شد و مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی از 2 نفر از اعضای این باند 285 کیلو تریاک در ایست و بازرسی علی‌آباد شهرستان بیرجند کشف کردند.

وی افزود: با متلاشی شدن این باند و دستگیری 2 نفر از اعضای این باند، سرکرده اصلی آنان معروف به «مولا» متواری شد و طبق اطلاعات پلیس نامبرده از کشور خارج شده و خود را از دید مأموران پنهان می‌کرد.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی ادامه داد: متهم در رصد اطلاعاتی مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی قرار داشت و شواهد حاکی از این بود که متهم وارد کشور شده و پس از چند ماه استقرار در یکی از شهرهای مرکزی کشور به شهرستان زاهدان عزیمت کرده است و به‌صورت مخفیانه به فعالیت‌های مجرمانه خود ادامه می‌دهد.

شجاع با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضائی متهم تحت پوشش و رصد اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی قرار گرفت، اضافه کرد: با شناسایی محل اختفای متهم، با اعزام تیم‌های ویژه مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان، متهم دستگیر و به مقام قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟