به گزارش  رکنا،  سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این عملیات‌ها اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر جیرفت با انجام کار اطلاعاتی از قصد سوداگران مرگ برای ورود یک محموله مواد مخدر از طریق محورهای فرعی این شهرستان به مرکز کشور مطلع شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: در این رابطه ماموران طی عملیاتی در محور فرعی اسفندقه- بافت یک دستگاه خودرو پژو حامل مواد و یک دستگاه خودروی اسکورت را متوقف کردند اما سرنشینان این دو خودرو با استفاده از پوشش گیاهی منطقه از دید ماموران خارج شدند.

ناظری تصریح کرد: در بازرسی از یکی از خودروها 373 کیلوگرم تریاک و 99 کیلوگرم حشیش کشف و در ادامه سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت که اسکورت این محموله بود، دستگیر شد.

وی در تشریح عملیات دوم گفت: مأموران یگان امداد شهرستان رابر هنگام کنترل محورهای عبوری از یک دستگاه خودرو پراید 132 کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه دو قاچاقچی را دستگیر کردند.

ناظری خاطرنشان کرد: ماموران پلیس شهرستان ارزویئه نیز با همکاری اداره اطلاعات از ورود یک محموله مواد مخدر به حوزه این شهرستان مطلع و در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان مستقر شدند.

وی تصریح کرد: در یکی از محورها قاچاقچیان پس از مواجهه با حضور پلیس با برجای گذاشتن خودروی خود، محل را ترک کردند که در بازرسی از این خودرو 280 کیلوگرم تریاک کشف شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟