عصر روز ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ خبری مبنی بر سرقت مسلحانه در یک طلافروشی در شهرستان دهلران از توابع استان ایلام در فضای مجازی و دیگر رسانه‌های استان اعلام شد، چند ساعت بعد پایگاه خبری پلیس استان ایلام و به نقل از سرهنگ منوچهر مکی فرمانده انتظامی دهلران نوشت: درگیری شخصی در یکی از پاساژهای شهر دهلران یک نفر زخمی بر جای گذاشت.

وی اعلام کرد: درگیری شخصی بین سه نفر در یکی از پاساژهای شهرستان دهلران منجر به زخمی شدن یک نفر شد.

سرهنگ مکی گفت: در یکی از پاساژهای شهرستان بین ۳ نفر به خاطر اختلافات شخصی درگیری بوجود آمد که باعث مجروح شدن یک نفر شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: مردم به شایعه‌ها در فضای مجازی مبنی بر سرقت مسلحانه در طلا فروشی شهرستان دهلران توجه نکنند.

پنجشنبه ۲۳ خردادماه؛ دادستان دهلران: عوامل سرقت مسلحانه در دهلران دستگیر شدند

اما روز پنجشنبه ۲۳ خردادماه صابر نجومی دادستان دهلران در گفت و گوبا رسانه‌های شهرستان دهلران اعلام کرد: با کار اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی نیروهای اداره آگاهی نیروی انتظامی شهرستان، عوامل سرقت مسلحانه و تیراندازی در واحد طلا فروشی پاساژ وحدت شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان دهلران افزود: در این رابطه چهار نفر دستگیر و سه قبضه سلاح کمری و شوکر از متهمین کشف و ضبط شد.

نجومی گفت: همچنین مقدار ۸۰ گرم طلای سرقتی از آنان کشف و ضبط شده است.

وی بابیان اینکه متهمین چهار نفر بودند که ۲ نفر مشارکت در سرقت و دو نفر نیز معاونت در سرقت تفهیم اتهام و با قرار بازداشت موقت راهی زندان شدند، اظهارداشت: براساس تحقیقات بعمل آمده و اعترافات متهمین انگیزه اصلی آنان سرقت مسلحانه از واحد مورد نظر بوده وبرای این کار از روزهای قبل بارصد سوژه و برنامه ریزی اقدام به این سرقت نموده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب دهلران افزود: متهمین برای این سرقت از یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت استفاده کرده‌اند که به منظور فرار از شناسایی و دستگیری موتورسیکلت سرقتی و پلاک خودرو را نیز دستکاری نموده‌اند که با هوشیاری نیروهای آگاهی شهرستان در چنگال قانون گرفتار شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟