به گزارش رکنا ، صابر نجومی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران گفت: با کار اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی نیرو‌های اداره آگاهی نیروی انتظامی شهرستان، عوامل سرقت مسلحانه و تیراندازی در واحد طلا فروشی پاساژ وحدت شناسایی و دستگیر شدند.
دادستان دهلران افزود: در این رابطه ۴ نفر دستگیر و سه قبضه سلاح کمری و شوکر از متهمین کشف و ضبط شد.
نجومی افزود: همچنین مقدار ۸۰ گرم طلای سرقتی از آنان کشف و ضبط گردید.
این مقام قضایی بابیان اینکه: متهمین چهار نفر بودند که ۲ نفر مشارکت در سرقت و دو نفر نیز معاونت در سرقت تفهیم اتهام و با قرار بازداشت موقت راهی زندان شدند اظهارداشت: براساس تحقیقات بعمل آمده و اعترافات متهمین انگیزه اصلی آنان سرقت مسلحانه از واحد مورد نظر بوده وبرای این کار از روز‌های قبل بارصد سوژه و برنامه ریزی اقدام به این سرقت نموده اند.
دادستان عمومی و انقلاب دهلران افزود: متهمین برای این سرقت از یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت استفاده کرده اند که به منظور فرار از شناسایی و دستگیری موتورسیکلت سرقتی و پلاک خودرو را نیز دستکاری نموده اند که با هوشیاری نیرو‌های آگاهی شهرستان در چنگال قانون گرفتار شدند.
نجومی بااشاره به سابقه دار بودن متهمین گفت: دربازجویی اولیه، متهمان به یک فقره سرقت از مغازه درسال گذشته نیز اعتراف کردند که طی آن مکمل ورزشی به ارزش ۳۵۰ میلیون ریال به سرقت برده اند.
دادستان عمومی و انقلاب دهلران در پایان بابیان اینکه این پرونده در شعبه اول بازپرسی دهلران درحال بررسی است، از هوشیاری و تلاش شبانه روزی نیرو‌های اداره آگاهی شهرستان قدردانی نمود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟