حجم ویدیو: 2.69M | مدت زمان ویدیو: 00:00:25

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار عجیب یک معلم زن آمریکایی با یک دانش آموز ۱۲ ساله را به تصویر می‌کشد. این ویدئو "کیمبرلی پِسچی" ۴۲ ساله را نشان می‌دهد که با لگد زدن به صندلی، این دانش‌آموز را نقش بر زمین می‌کند.
در این ویدئو کیمبرلی در حال قدم زدن در سالن غذاخوری مدرسه دیده می‌شود. این ویدئو تعدادی زیادی از دانش آموزان را در حالی که روی صندلی‌های خود نشسته و مشغول صرف غذا هستند نشان می‌دهد.
لحظاتی بعد کیمبرلی به نزدیکی صندلی یکی از دانش آموزان رسید و ناگهان با زدن یک ضربه با پا، صندلی دانش‌آموز را واژگون می‌کند. در لحظه وقوع حادثه این دانش‌آموز در حالی که پایه‌های جلوی صندلی را بلند کرده بود سرگرم صحبت با چند دانش‌آموز دیگر بود. در ادامه و پس از زمین خوردن این دانش آموز، کیمبرلی بدون توجه به او به راه خود ادامه داد و مشغول قدم زدن در سالن شد.
این اتفاق در سال ۲۰۱۷ در سالن غذاخوری مدرسه راهنمایی بلهاون در منطقه لینوود نیوجرسی آمریکا رخ داد، اما ویدئوی آن اکنون منتشر شده است. در لحظه وقوع حادثه این دانش‌آموز به همراه تعدادی زیادی از هم‌مدرسه‌ای‌هایش در حال صرف ناهار بودند. کیمبرلی به عنوان معلم موسیقی در این مدرسه مشغول به کار بود.
کیمبرلی در می‌ سال ۲۰۱۸ در دادگاهی در نیوجرسی مورد محاکمه قرار گرفت و مجرم شناخته شد. او در این دادگاه به پرداخت ۲۰۰ دلار جریمه محکوم شد. کیمبرلی همچنین از ادامه تحصیل در همان سال محروم شد تا رفتار خود را مورد اصلاح قرار دهد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟