کریم اکبری با اشاره به اینکه پلیس با همه توان برای ایجاد امنیت در سطح شهرها تلاش می‌کند، اظهار کرد: پس از آنکه تعدادی از شهروندان ارومیه‌ای از سرقت انجام شده در ساختمان‌های نیمه‌کاره خبر دادند پیگیری‌ها برای دستگیری این سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه با اقدامات پلیسی این سارق شناسایی شد، افزود: متهم پس از دستگیری به ۶ فقره دزدی و همکاری با یک مالخر اعتراف کرد و هر دو این متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی راهی زندان شدند.

فرمانده انتظامی ارومیه ادامه داد: در یکی از عملیات‌ها نیز یک سارق سابقه‌دار شناسایی و دستگیر شد که وی در اعترافات خود به انجام ۱۰ فقره سرقت اشاره کرد و همچنین مقادیری از اموال مسروقه در مخفیگاه وی کشف و ضبط شد.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه‌ای کوله‌باغ‌های ارومیه عنوان کرد: این فرد در بازجویی‌ها به هفت فقره سرقت اعتراف کرد و از مخفیگاهش مقادیری از این اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

اکبری همچنین با اشاره به دستگیری سارق محتویات خودرو در ارومیه تصریح کرد: این فرد اقدام به هشت فقره سرقت محتویات خودرو در سطح ارومیه کرده بود که بخشی از این اموال مسروقه توسط پلیس کشف و به صاحبانشان برگردانده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟