گفت‌وگوی منتشر نشده میترا استاد / نمی خواستم وارد زندگی دکتر نجفی بشوم ! + صوت

به گزارش گروه جنایی رکنا، میترا نجفی که مدتی پیش توسط شلیک های مرگبار همسرش به قتل رسیده است گفتگویی را انجام داده بود که در ادامه این گفتگو را می خوانید:

وی در پاسخ به این سوال که آیا موقعیت نجفی در تصمیم گیری وی برای ازدواج با یکدیگر اثر داشته است گفت: من از زندگی پیشین او باخبر بودم و خیلی ها گفتند به خاطر موقعیت او تصمیم به ازدواج دارم اما این حرف ها همه شایعه است و حتی در جاهایی شنیدم که گفته اند من به خواستگاری نجفی رفته ام که همینجا اعلام می کنم این رفتارها در - خواستگاری زن از مرد -کشور ما مد نشده است و این ادعا هم کذب است. ایشان خیلی محترمانه به خواستگاری بنده آمدند و در جلسه خواستگاری از دکتر نجفی خواستم تا کمی فکر کنم و حتی به آقای نجفی گفتم که من نمی توانم پا در زندگی همسر شما بگذارم که آقای نجفی با دلایل شان مرا قانع کردند و زندگی جدیدمان را شروع کردیم.

وی در خصوص اینکه از بیماری آقای نجفی خبردار بوده است، گفت: طبق توافقی که من و آقای نجفی با یکدیگر داشتیم قرار بر این بود که در حرم امام رضا(ع) عقد کنیم و بدون اجازه یکدیگر اقدامی نکنیم و من به عنوان یک زن ایرانی به خواسته های همسرم توجه کنم و تا آنجای که از دستم برمی آید انجام دهم. قبل از اینکه آقای نجفی بیمار شود قرار عقدمان را در روز ولادت حضرت علی اکبر گذاشته بودیم که تعیین این تاریخ به خاطر تاکید دکتر بود، پس از مدتی متوجه شدم آقای نجفی چند باری به دکتر مراجعه کرده است که در ادامه از بیماری وی باخبر شدم اما با این حال این بیماری آقای نجفی هم باعث نشد ما قرار عقدمان را کنسل کنیم و در همان تاریخ مراسم عقدمان برگزار شد.

میترا استاد در آخر افزود: بعد از ازدواج مان تقریبا 15 یا 20 نفر رزومه هایشان را به من دادند تا به دست همسرم برسانم و من هم این کار را کردم و در آخر آقای دکتر 2 نفر را از بین آنها انتخاب کرد و این کار باعث شد شایعاتی به وجود بیاید.حیف است پشت سر دکتر محمد علی نجفی این حرف ها و حدیث ها باشد.  آقای دکتر نجفی شخصی است که 40 سال برای این کشور زحمت کشیده است و همه ما به پاک بودن وی ایمان داریم و حتی قبلا هم در یک مصاحبه گفته بودم که اگر موردی باشد خود بنده در رسانه ها آن مورد را افشا می کنم و امیدوارم این مصاحبه باعث شود برخی از شایعات از بین برود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حجم فایل صوتی: 2.77M | مدت زمان فایل صوتی: 00:04:01
آیا این خبر مفید بود؟