حجم ویدیو: 64.15M | مدت زمان ویدیو: 00:10:10

به گزارش خبرنگار رکنا، سردار حسین رحیمی در این خصوص گفت: این عملیات از سه شنبه شب در سطح تهران به اجرا درآمد که 13 فرد متخلف دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: در این عملیات 1883 خودرو اعمال قانون شدند و 559 دستگاه خودرو توقیف شد.

 سردار حسین رحیمی در جریان طرح برخورد با تخلفات رانندگی بدون هدف و مرتکب آن مزاحمت از حق عبور و مرور به نام طرح افق اظهار داشت: موضوع مزاحمان خیابانی با توجه به اینکه در برخی از نقاط تهران اوج گرفته و تماس های مکرری داشتیم به طور ویژه در دستور کار قرارگرفت و از سه شب گذشته  این طرح اجرا شد.

وی گفت: با سفره خانه های لاکچری که اقدام به تبلیغات غیر قانونی و موسیقی غیر مجاز و لهو و لعب می کردند برخورد و ۵۴۷ واحد پلمپ و 11 نفر دستگیر شدند.

رحیمی گفت: پلیس به شدت با افرادی که شیونات اسلامی و ضوابط را رعایت نمی کنند.

وی افزود:حیات شبانه با پایان ماه رمضان پایان یافته است مگر اینکه پیوست های امنیتی و ترافیکی فراهم شود و با مسولان شهرداری دراین خصوص جلساتی خواهیم داشت.

وی در خصوص مجراهای برنج یکی از فروشگاه‌ها گفت:۳۰ تن برنج از فروشگاه شهروند چشم شد که متأسفانه ۲۰ درصد ایرانی و ۸۰ درصد پاکستانی بود.

رحیمی گفت:۲ میلیون پانصد و پنجاه هزار سیگار قاچاق از یک انبار نیز کشف شده است.

وی افزود:در طرح تکمیلی پلیس در مناطق شوش و مولوی ادامه دارد و ۱۱۵ منزل پلمپ شده است و هر منزلی که پلمپ میشود اب و برق و گاز ان نیز قطع می شود اما چند نفر موفق شدند خانه های خود را پس بگیرند.برخی از این خانه ها سالها محلی برای خرید و فروش و مصرف مواد مخدر بوده اند.

سردار رحیمی اضافه کرد:متاسفانه۱۴ مرکز دی ای سی در این مناطق فعال هستند و پس از ۳ ماه پیگیری نتوانستیم تعطیل کنیم چرا این مراکز باید در این منطقه وجود داشته باشند تا معتادان برای دریافت خدمات به انجا مراجعه کنند و و چهره مناطق را تغییر بدهند .امروزه بالغ بر ۳۰۰ معتاد متجاهر دارای بیماری های واگیردار هستند که با گذشت ۴ ماه از اغار طرح هیچ ارگانی این بیماران پذیرش نکرده اند.

وی افزود:خرده فروش ها حضور دارند و امیدوارند فعالیت خود را آغاز کنند و همین مراکز دی ای سی و و مراکز کاهش آسیب باید از این مناطق جمع شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟