روز هفتم خردادماه میترا استاد در برج آرمیتا با گلوله نجفی کشته شد و خیلی زود شهردار سابق تهران خودش را تسلیم پلیس کرده و قتل با جزیاتش را به گردن گرفت.

همان شبانه از نجفی تست الکل در پزشکی قانونی گرفته شد و بعد روز جمعه بازسازی صحنه قتل صورت گرفت و حالا گفته می شود تحقیقات تمام شده است و نجفی آماده محاکمه است.

 دادستان تهران از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی خبر داد.علی القاصی‌مهر دادستان تهران از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تکمیل تحقیقات در پرونده اتهامی آقای محمدعلی نجفی دایر بر الف- قتل عمد خانم میترا استاد ب- حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز ج- ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) که با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص نامبرده، پرونده با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال شد.

علی القاصی مهر افزود: پرونده مطروحه از جهت قانونی یک پرونده قتل خانوادگی محسوب می­‌شود که متأسفانه نظایر آن در طول سال اتفاق می‌­افتد؛ لذا متذکر می­‌شوم در خصوص این قبیل پرونده‌­ها از اظهارنظرهای حاشیه ساز و غیر کارشناسی خودداری شود.

وی افزود: تمام اخبار مرتبط با دستگاه قضایی از مراجع رسمی و مجاری قانونی اعلام خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟