به گزارش رکنا ، گفتنی است ضرب و شتم این کودک به حدی بود که از بیمارستان مرند به تبریز ارجاع و بستری گردید.
سازمان بهزیستی نیز وارد عمل شده و در راستای حمایت از این کودک اقدامات لازم را انجام داده و کودک به شیرخوارگاه منتقل شده است.

گزارش این کودک آزاری که در یکی از روستاهای بخش یامچی شهرستان مرند رخ داده است، شنبه چهارم خرداد توسط مسئولان یکی از بیمارستان‌های منطقه به بهزیستی آذربایجان شرقی اعلام شد.

با اعزام مددکاران مشخص شد دختر بچه سه ساله‌ای پس از طلاق والدین، با پدر معتادش زندگی می‌کرده اما بر اثر شکنجه‌های پدرش به کما رفته است. این دختر کوچولو در بیمارستان امام رضا(ع) تحت درمان قرار گرفت. با شروع تحقیقات پلیسی نیز مشخص شد پدر معتاد فرار کرده و تلاش برای دستگیری او ادامه دارد. محسن ارشدزاده، مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان‌ شرقی گفت: این اتفاق در خانواده‌ای رخ داده که هم موضوع اعتیاد و هم طلاق در آن مطرح بوده است. این دختر خردسال در زمان انتقال به بیمارستان در کما بوده و از بیمارستان مرند به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شد و خوشبختانه هوشیاری‌اش را به دست آورده است. پدر این کودک نیز متواری است.

وی افزود: موضوع این پرونده از طریق رئیس بهزیستی مرند به دادستان اعلام و طرح موضوع شده است و با اعلام شکایت علیه پدر کودک، وی تحت تعقیب قرار دارد. این دختر سه ساله پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و بعد از ترخیص با اعلام دادستانی، تحویل بهزیستی خواهد شد و بدون شک اجازه برگشت او را به خانه پدری‌اش نمی‌دهیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟