به گزارش رکنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی اظهار داشت: این افراد حوالی ساعت 2 بامداد امروز پنجشنبه 9 خرداد با تلاش های مستمر و شبانه‌روزی کاراگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: پس از شهادت سرگرد حاجی مرادی در شامگاه روز یکشنبه 5 خرداد و شب شهادت مولای متقیان امام علی(ع) کار شناسایی و دستگیری مسببان این حادثه با جدیت از سوی پلیس آغاز شد.
امان‌اللهی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه دو تن از متهمان شهادت شهید حاجی مرادی شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: پس از انجام هماهنگی‌های لازم با مقام قضائی، تیمی از پلیس آگاهی مخفیگاه دو تن از عوامل شهادت حاجی مرادی را محاصره و در فرصت مناسب نسبت به دستگیری آن‌ها اقدام کردند.
وی تاکید کرد: تلاش پلیس برای دستگیری سایر عوامل مرتبط با شهادت سرگرد حاجی مرادی رئیس اداره آگاهی شهرستان اسلام‌آباد غرب با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود.
امان‌اللهی بیان کرد: اشراری که دست به چنین اقداماتی می‌زنند راهی برای فرار نخواهند داشت و دیر یا زود در دام پلیس گرفتار و به سزای عمل ننگین خود می‌رسند.
سرگرد شهید کوروش حاجی مرادی شامگاه روز یکشنبه پنجم خرداد و در دومین شب از شب‌های قدر در راه تأمین امنیت مردم و عزاداران حضرت علی(ع) در درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کدخبر: 479443
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟