سرهنگ حسین حسین‌زاده با اعلام خبر بازداشت عاملان توزیع مشروبات الکلی تقلبی در اصفهان درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اعلام اورژانس سه بیمارستان اصفهان مبنی بر مسمومیت تعدادی از افراد که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند، مأموران انتظامی بلافاصله به محلهای اعلامی اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: در مجموع 48 نفر مسموم و در سه بیمارستان پذیرش شده بودند که سه نفر از آنان در حالت کما در قسمتICU بستری هستند.

وی افزود: متأسفانه پنج شهروند اصفهانی که دو نفر آنها خانم بودند در اثر مسمومیت با مشروبات الکلی تقلبی جان خود را از دست دادند.

حسین‌زاده تصریح کرد: کارآگاهان مجرب و متخصص پلیس از همان دقایق اولیه تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان توزیع این مشروبات آغاز کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: سرانجام مأموران پلیس امنیت عمومی اصفهان با وجود عدم همکاری مسمومان موفق شدند پنج توزیع‌کننده را شناسایی و طی عملیاتی غافلیگرانه دستگیر کنند.

وی متذکر شد: امروزه بسیاری از درگیری‌ها، خشونتها، تصادفات منجر به فوت، طلاق، سوءرفتار با اطرافیان و بیماری‌های جسمی و روانی ناشی از مصرف مشروبات الکلی است.

حسین‌زاده با بیان اینکه در برخی کشورها 47 درصد از تصادفات منجر به فوت و حوادث ترافیکی ناشی از مصرف این نوع مشروبات است، گفت: بسیاری از معلولان ذهنی و جسمی فرزندانی بی‌گناه هستند که به واسطه می‌گساری والدین آنها ناقص‌الخلقه شده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان یادآور شد: به نظر می‌رسد حادثه اخیر از ابعاد جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، جرم‌شناسی و زوایای دیگر قابل بررسی است که توصیه می‌شود متولیان امر با دقت و سرعت این پدیده را تجزیه و تحلیل و بررسی کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟