به گزارش رکنا، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در ساختمان پلیس آگاهی استان برگزار شد، گفت: یک کلاهبردار شمش طلا که در ازای دریافت شمش واقعی، شمش تقلبی به افراد تحویل می داد و از این طریق 28 میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه در این راستا موفق به شناسایی 6 مالباخته شده ایم، اظهار کرد: 30 هزار دلار و یوروی تقلبی از فرد کلاهبردار کشف شده است و پلیس تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه می دهد.
وی در ادامه از دستگیری سارقان مشاعات و انباری های منازل سطح استان خبر داد و گفت: در رابطه با این پرونده سه نفر دستگیر شدند و افراد به 16 فقره سرقت اعتراف کردند.
نادربیگی همچنین از دستگیری اعضای باند سارقان خبر داد و اضافه کرد: طبق کارشناسی های انجام شده این افراد 50 فقره سرقت به ارزش 10 میلیارد ریال در سطح استان البرز انجام داده اند و با تحقیقات پلیس، چهار عضو باند سارقین دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته در خصوص این پرونده خودروی سمند، پراید و تیبای این باند توقیف شد؛ شیوه سرقت باند فوق به شکل تخریب درب منازل و سرقت وسائل بود و تاکنون 19 مالباخته در رابطه با این پرونده شناسایی شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟