به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم گفت: با وقوع چند فقره موبایل قاپی از سوی یک موتور سوار در محدوده کلانتری 117 جوادیه، بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری جوادیه قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی، تصویری از چهره سارق به دست آمد، گفت: در گام بعدی مخفیگاه متهم در محدوده خیابان مرسلی مورد شناسایی قرار گرفت.

سرکلانتر هفتم پایتخت با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش گرفته شد، ادامه داد: تیمی از ماموران کلانتری 117 جوادیه به نشانی مخفیگاه متهم اعزام و ماموران اعزامی موفق شدند متهم را دستگیر و مخفیگاهش را بازرسی کنند.

این مقام انتظامی اعلام کرد: در بازرسی انجام شده تعداد 61 دستگاه گوشی تلفن همراه و 2 دستگاه تبلت کشف و متهم به طور صریح به 70 فقره موبایل قاپی اعتراف کرد.

سرهنگ جلیلیان اظهار کرد: تا کنون 5 تن از مال باختگان سارق را شناسایی و گوشی تلفن همراه خود را تحویل گرفته اند و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟