به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ بابک نمک شناش، رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: ساعت 10:00 صبح امروز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه سال جاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی واژگونی خودرو پژو 405 به کلانتری 176 حسن آباد مخابره شد .

با حضور مأموران ، جسد سوخته شده راننده خودروی حادثه دیده در پشت فرمان خودرو مشاهده شد که بلافاصله موضوع برای خارج کردن جسد از خودرو به آتش نشانی و برای مشخص شدن علت حادثه به اداره 10 پلیس آگاهی و همچنین پلیس راهور فاتب اعلام شد .

وی افزود: همزمان با حضور عوامل آتش نشانی در محل برای خارج کردن جسد از داخل خودرو ، با حضور کارآگاهان اداره 10 ویژه قتل پلیس آگاهی و تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در محل و انجام بررسی های تخصصی مشخص شد که خودرو به دلیل سرعت بیش از حد و عدم توانایی راننده آن در کنترل خودرو از مسیر جاده خارج و همزمان با واژگونی ، دچار آتش سوزی شده که در این حادثه راننده 35 ساله ی آن فوت می‌کند.

سرهنگ بابک نمک شناس ، در پایان این خبر گفت : با توجه به نظریه تیم کارشناسی پلیس راهور تهران بزرگ و بررسی انجام شده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مبنی بر عدم وقوع هرگونه جنایت ، جسد کشف شده پس از احراز هویت آن و انجام اقدامات قانونی به پزشکی قانونی منتقل شد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟