به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "علی راقی" فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت گفت: روز 8 اردیبهشت ماه امسال هنگام تردد مسافران از گیت های ورودی ایستگاه مترو، ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه به رفتار مسافری مشکوک شدند که اضطراب شدیدی داشت و در ادامه ماموران برای بررسی موضوع وی را به دفتر پلیس مستقر در ایستگاه دعوت کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی اولیه پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی داد، کیف و ساک اش مورد بازرسی قرار گرفت، عنوان کرد: در بازرسی از وسایل همراه وی مقدار هفت میلیون تومان وجه نقد کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه بالاخره متهم لب به سخن گشود و به سرقت گردنبند طلای مادرش اعتراف کرد.

این مقام انتظامی ابراز داشت: در ادامه متهم اظهار کرد:" با فروختن گردنبند مادرم، یک موتورسیکلت خریدم و مابقی پول همین 7 میلیون تومان است که همراهم می باشد و با خود در ساک و کیفم جابجا می کردم".

وی در انتها خاطرنشان کرد: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی، وی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار ماموران کلانتری 133 شهرزیبا قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟