سرهنگ مجید حسینی با اعلام این خبر گفت: در پی کشف جسد زنی 52 ساله در یک خانه مسکونی، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس قرار گرفت. این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی شهرستان و پلیس آگاهی استان با تلاش شبانه روزی و همکاری مقام قضائی در کمتر از 24 ساعت، موفق به شناسائی و دستگیری قاتل شدند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به قتل زن 52 ساله با سلاح گرم به انگیزه سرقت اموال وی اعتراف کرد بیان داشت: متهم 28 ساله به سرقت شش حلقه النگو و مقداری طلا و بدلیجات دیگر از منزل مقتول معترف شد. سرهنگ حسینی با بیان اینکه قاتل روز قبل از جنایت برای کارهای تعمیراتی و فنی به منزل مقتول رفته بود و با دیدن زیورآلات وی وسوسه شده و نقشه قتل او را طراحی کرده بود ادامه داد: قاتل در روز بعد به بهانه ادامه تعمیرات با یک قبضه اسلحه وارد منزل مقتول شده و در یک اقدام بی‌رحمانه وی را با شلیک گلوله به قتل می‌رساند. حسینی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات و اقدامات فنی پلیس، اموال مسروقه به همراه اسلحه قاتل کشف شد.

وی با اشاره به اینکه متهم طلاجات مسروقه را به مبلغ 200 میلیون ریال به یک مالخز 32 ساله فروخته و در مقابل چک دریافت کرده بود اظهار داشت: در ادامه مالخر این پرونده و فروشنده 27 ساله اسلحه نیز شناسایی و دستگیر شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟