به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی بندر انزلی گفت: با کشف جسد زنی ۵۲ ساله در یک خانه مسکونی، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ مجید حسینی افزود: مأموران انتظامی شهرستان و پلیس آگاهی استان با تلاش شبانه‌روزی موفق شدند در کمتر از ۲۴ ساعت، قاتل را‌شناسایی و دستگیر کنند.
وی با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به قتل زن ۵۲ ساله با سلاح گرم به انگیزه سرقت اموال وی اعتراف کرد تصریح کرد: متهم ۲۸ ساله به سرقت ۶ حلقه النگو و مقداری طلا و بدلیجات دیگر از منزل مقتول اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی بندر انزلی با بیان اینکه قاتل روز قبل از جنایت برای کارهای تعمیراتی و فنی به منزل مقتول رفته بود و با دیدن زیورآلات وی وسوسه شده و نقشه قتل او را کشیده بود افزود: قاتل روز بعد به بهانه ادامه تعمیرات با یک قبضه اسلحه وارد منزل مقتول شده و وی را با شلیک گلوله به قتل می‌رساند.
سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات و اقدامات فنی پلیس، اموال مسروقه به همراه اسلحه قاتل کشف شد.
وی با اشاره به اینکه متهم طلاجات مسروقه را به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به یک مالخر ۳۲ ساله فروخته و در مقابل چک دریافت کرده بود اظهار داشت: مالخر این پرونده و فروشنده ۲۷ ساله اسلحه نیز‌شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه متهمان با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست، از پذیرش افراد ناشناس در منزل خوداری کرده و زیورآلات خود را در معرض دید دیگران قرار ندهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟