به گزارش رکنا، سردار «محمد کاظم تقوی» فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: در پی ردزنی‌های گسترده اطلاعاتی و کسب سرنخ‌های دقیق مبنی بر حمل محموله سنگین مرفین از استان‌های جنوبی کشور به مقصد استان خراسان رضوی و استان‌های شمالی کشور، مثلث پلیسی با حضور جان برکفان مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی، فرماندهی انتظامی شهرستان سبزوار و اکیپ‌های عملیاتی فرماندهی انتظامی استان سمنان تشکیل شد.
وی افزود: ساعت 22:39 دقیقه روز گذشته پلیس در مسیر جاده روداب به سبزوار،3 خودروی حامل محموله مواد افیونی و راه پاکن را در دامنه کمین خود به محاصره در آورد و سوداگران مرگ که قصد مقاومت و فرار از صحنه را داشتند با پاتک مسلحانه مأموران انتظامی زمینگیر شدند.
سردار تقوی اظهار داشت: در این عملیات 3 خودروی نیسان وانت، یک خودروی پژو پارس و یک پژو 405 که راه پاک کن محموله مواد افیونی بود را توقیف و با دستگیری 5 قاچاقچی یک تن و 550 کیلو گرم مرفین کشف شد.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: در این عملیات 2 تن از سوداگران مرگ که به ضرب گلوله پلیس زخمی شده بودند به یکی از مراکز درمانی مشهد انتقال یافته که علی رغم تلاش پزشکان یکی از آنان جان خود را از دست داد.
تقوی اظهار داشت: تحقیقات در این باره ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟