به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ سیف الله نوایی رییس کلانتری باغ فیض گفت: با وقوع چند فقره سرقت ماموران به صورت ویژه شروع به گشت زنی در مناطق غرب تهران کردند تا اینکه ماموران ساعت 5 صبح روز گذشته، به راننده خودروی سواری پراید مشکوک و مدتی رفتار آنان را تحت مراقبت قرار می دهند.

وی با بیان اینکه در استعلام پلاک انتظامی خودرو، مشخص شد که خودرو سرقتی است، عنوان کرد: بلافاصله ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شده و فرمان ایست می دهند، ولی راننده خودرو بدون توجه به فرمان ایست پلیس از محل متواری و تعقیب و گریز ادامه می‌کند.

سرهنگ نوایی افزود: پس از مدتی تعقیب و گریز ، ماموران برای مهار سارق چندتیر هوائی شیلک تا اینکه متهم از خیابان ستارخان وارد میدان آزادی می شود و خودروی خود را رها و به صورت پیاده متواری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از رها کردن خودرو در میدان آزادی ناپدید شده بود، ادامه داد: طرح مهار سارق اجرا و با هوشیاری ماموران کلانتری، سارق که در پشت شمشادهای میدان آزادی پنهان شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم 25 ساله و به تازگی از زندان ترخیص شده است، گفت: با تکمیل جزئیات پرونده، متهم در اختیار مقام قضائی برای سیر مراحل قانونی قرار خواهد گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟