سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در جمع خبرنگاران از دستگیری قاتل در کمتر از ۴ روز خبر داد و در این باره اظهار داشت: طی یک عملیات پیچیده و دقیق اطلاعاتی توسط مأموران آگاهی شهرستان پاکدشت قاتل فراری دستگیر شد.

وی ادامه داد: طبق اظهارات خانواده مقتول در هفته گذشته یک درگیری لفظی بین راننده خودرو پژو با عابر پیاده صورت می‌گیرد و در نهایت عابر که یک جوان ۲۴ ساله بوده نتوانسته جلوی خشم خود را بگیرد و با چاقو ضرباتی به گردن راننده وارد کرده و از صحنه متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران درباره علت این نزاع بیان داشت: هیچ خصومت قبلی بین قاتل و مقتول وجود ندارد عابر پیاده که یک جوان معتاد بوده پس از یک برخورد جزئی با خودرو و مشاجره لفظی اقدام به چاقو کشی کرده و راننده خودرو پژو را مجروح می‌کند.

ناظری درباره نحوه دستگیری قاتل اظهار داشت: راننده پژو پس از آسیب به بیمارستان منتقل شده و پس از ۳ روز فوت می‌کند که پس از فوت مقتول، شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت قرار گرفته و طی یک عملیات اطلاعاتی پیچیده کمتر از ۴روز قاتل توسط عوامل انتظامی دستگیر می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم در چنین شرایطی بیشتر خودشان را کنترل کرده و با خویشتن داری و صبر و حوصله می توان از وقوع یک جنایت جلوگیری کرد، متاسفانه عدم کنترل خشم منجر به از دست رفتن جان راننده و داغدار شدن یک خانواده شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟