به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، شامگاه چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه سال جاری وکیل پایه یک دادگستری به نام حمید حاجیان 41 ساله و همسر 24 ساله‌اش در ساختمانی در کامرانیه جنوبی، نرسیده ه کوه نور،نبش بن‌بست مریم هدف تیراندازی هولناکی قرار گرفتند.

کارمند دفتر وکالتی وقتی صدای تیراندازی از داخل پارکینگ ساختمان را شنید به سرعت خود را به پایین ساختمان رساند با صحنه خونینی روبرو شد.

مرد جوان مشاهده کرد که وکیل 41 ساله که صاحبکارش است همراه همسرش هدف تیراندازی قرار گرفتند که خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری 123 نیاوران و امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل زن جوان و همسرش را به بیمارستان منتقل کردند و زن 24 ساله که هوشیاری کمی داشت به ماموران گفت که وقتی داخل پارکینگ از خودرو پیاده شدیم ناگهان از پشت مرد غریبه ای به سمت ما آمد و شروع به تیراندازی کرد.

تیم پلیسی در محل تیراندازی 8 پوکه پیدا کردند و در تحقیقات مشخص شد که وکیل 41 ساله از ناحیه سر، کمر و ران پا هدف گلوله قرار گرفته است که پس از انتقال به بیمارستان دچار مرگ مغزی شده و به کام مرگ فرو رفته است.

برخی از افراد و همکاران وی مدعی شدند که حاجیان در یکسری پرونده مفاسد اقتصادی وکیل بوده است اما این موضوع هنوز به اثبات نرسیده است و صحت و سقم آن مشخص نیست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟