به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از سال 93 و زمانی کلید خورد که مأموران پلیس پس از یک تماس تلفنی به خانه‌ای در کرج رفتند و با جسد مرد جوانی که غرق در خون بود روبه‌رو شدند. خیلی زود بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت و به دستور وی جسد حمید 48 ساله به پزشکی قانونی منتقل شد.

براساس گزارش پزشکی قانونی حمید دراثر شکستگی جمجمه وخونریزی شدید جان باخته بود در نخستین تحقیقات میدانی که توسط کارآگاهان جنایی انجام شد صاحبخانه مقتول در اظهاراتش گفت: مرحوم وهمسرش دوسالی است که در طبقه دوم خانه ما مستأجر هستند. این زوج بیشتر اوقات باهم مشاجره واختلاف داشتند و سروصدای آنها به گوش می‌رسید. همسر حمید به نام - فریده - 45ساله که در زمان حادثه در ایلام بود خیلی زود به اداره آگاهی فرا خوانده شد وتحت بازجویی قرار گرفت.

این زن در اظهاراتش گفت: روز حادثه من ودخترم به ایلام رفتیم و زمان خداحافظی با همسرم او حالش خوب بود وما هیچ اختلافی باهم نداشتیم. در حالی که هیچ سرنخی برای کشف راز این جنایت وجود نداشت همسر مقتول به‌عنوان تنها مظنون پرونده با قرار وثیقه بازداشت شد او چند ماه در بازداشت بود و با انکار جنایت ادعا کرد که اگر او را زندانی کنند خودش را خواهد کشت.

تحقیقات ادامه داشت اما بازهم هیچ روزنه‌ای برای کشف این معما پیدا نشد تا اینکه زن جوان دست به خودکشی زد. به‌دنبال مرگ تنها مظنون این پرونده و پیدا نشدن هیچ ردی از عامل جنایت این پرونده مختومه اعلام شد.بنابراین صبح دیروز اولیای دم مقتول با حضور در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز خواستار پرداخت دیه از صندوق بیت المال شدند.قضات نیز پس از شنیدن درخواست اولیای دم برای صدور حکم وارد شور شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟