به گزارش خبرگزاری رکنا در هرمزگان؛ سرهنگ "عبدالمجید کرمی" گفت : مأموران انتظامی مستقردر ترمینال مسافربری بندرعباس حین گشت زنی در سطح پایانه به فردی که ظاهری آشفته و مضطرب داشت مشکوک و علت اضطراب و نگرانی وی را جویا شدند.

وی افزود: با توجه به اظهارات ضدونقیض متهم بلافاصله وی دستگیر که در بازجویی فنی و میدانی اولیه، خود را قاتل برادرش بنام جبار اعلام کرد که در این خصوص نامبرده جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: طی بررسی های بعمل آمده مشخص شد برادر متهم به هویت "جبار ر" در اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی سابقه اعلام فقدانی افراد داشته است .

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان اظهارداشت: متهم در بازجویی تکمیلی لب به اعتراف گشوده و معترف شد برادرش جبار به همراه یکی از دوستانش مدت ها او را اذیت نموده ، گوشی اش را هک کرده و به شیوه های مختلف او را مورد اذیت و آزار قرار می دادند.

این مسئول انتظامی اذعان کرد: متهم در ادامه اعترافات خود اقرارکرد که در روز حادثه دست و پای برادرش را در منزل با طناب بسته و پس از قتل ، جسد برادرش را درون چاله ای در باغچه منزلشان دفن کرده است.

سرهنگ کرمی بیان داشت : متهم در ادامه اعترافات پرده از راز یک جنایت دیگر برداشته و معترف شد که بعد از گذشت حدود دو ماه از قتل برادر، یکی دیگر از دوستان وی را به همان شیوه به قتل رسانده و در کنار برادرش دفن کرده است.

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟