مرد بی رحم زن جوانش را قبل از زایمان کشت / او دو دختر خردسالش را برای ازدواج با همکارش در برابر یکدیگر خفه کرد/ دادگاه 3 بار حبس ابد برای این مرد آمریکایی داد +عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک مرد اهل کلورادوی آمریکا که در ماه نوامبر به اتهام قتل همسر باردار و دو دختر خردسالش دستگیر شد، در آخرین اعترافات خود جزئیات بیشتری را درباره‌ی نحوه‌ی ارتکاب جرم مطرح کرده است.

بر طبق گفته‌های وکیل خانواده‌ی قربانی، کریستوفر واتس به بازرسان پرونده گفته است، بعد از آنکه همسرش شانان را خفه کرده بود و با عجله مشغول پیچاندن بدن او در ملحفه بود، دختر 4 ساله اش بلا وارد اتاق می‌شود و از پدرش می‌پرسد: با مامان چی کار داری می‌کنی؟

واتس به دخترش جواب می‌دهد: مامان مریض است و باید هر چه زودتر ببریمش به بیمارستان تا حالش خوب شود.

وکیل پرونده، کریستوفر لمبرت می‌گوید: واتس سپس دختر 3 ساله‌اش، سلسته را با فشردن بالش روی دهان خفه می‌کند.

بلا که تمام این مدت شاهد جان دادن خواهرش بوده، با زبان کودکانه به پدر 33 ساله اش التماس می‌کند که خواهش می‌کنم بابا کاری که با «سه سه کردی» را با من نکن..

اما واتس علی رغم این التماس‌ها بلا را هم به همان ترتیب به قتل می‌رساند.

بر اساس پرونده بلا که قرار بوده چند هفته بعد به مهد کودک برود، لحظات سختی را پیش از آخرین نفس سپری کرده و تا لحظه‌ی مرگ مقاومت کرده است.

اداره‌ی بازرسی کلورادو اعلام کرد که واتس اطلاعات جدیدی درباره‌ی قتل ارائه کرده است. اف. بی. آی و سی. بی. آی جزئیات بیشتری از این اطلاعات را در هفته‌ی جاری اعلام خواهند کرد.

کریس واتس به خاطر قتل بلا، سلسته و شانان که نیکو، پسر 15 هفته‌ای شان را باردار بود، گناهکار شناخته و به 3 بار حبس ابد بدون امکان بخشودگی محکوم شده است.

او در اظهارات اولیه خود در روز13 آگوست، به پلیس گزارش کرده بود که همسر و دخترانش مفقود شده اند. سه روز بعد از آنکه اظهارات او در تلویزیون پخش شد، پلیس او را به اتهام قتل دستگیر کرد.

بر طبق گزارش‌های ثبت شده‌ی پلیس در هنگام دستگیری، کریس سپس به پلیس گفته که بعد از آنکه همسرش، شانان، دو دخترشان را خفه کرده است، او «عصبانی شده» و شانان را خفه کرده است.

اما بر طبق گزارش‌ها او خانواده اش را به قتل رسانده تا بتواند یک زندگی جدید را با یکی از همکارانش که مدت‌ها با او در رابطه بوده شروع کند.

لمبرت گفته است، کریس شانان را بعد از یک دعوای لفظی و فیزیکی به قتل می‌رساند.

او به شانان اعتراف می‌کند که با زنی دیگر در ارتباط است و می‌خواهد طلاق بگیرد و اینکه دیگر همه چیز بین آن دو تمام شده است و به گفته ی خودش شانان به او می‌گوید که اگر اینطور است دیگر حق دیدن بچه‌ها را نخواهد داشت و در نتیجه‌ی این بحث‌ها کریس گلوی او را آنقدر فشار می‌دهد تا شانان خفه می‌شود.

کریس در اعترافات خود گفته که هرگز متوجه نشده بودم که به اندازه کافی در زندگی خوشحال نیستم تا اینکه با یک نفر دیگر در محیط کارم آشنا شدم.

بازرسان جسد شانان را در یک گور کم عمق در املاک کارفرمای سابق کریس پیدا کردند. جسد دو دختر خردسال نیز چند متر آن طرف‌تر در تانکر نفت پیدا شد.

دادستان پرونده مایکل رورکه، در جلسه‌ی رای دادگاه، گفته بود: کسی که می‌خواهد یک زندگی جدید را شروع کند و از این قضیه خوشحال است، طلاق می‌گیرد. او خانواده اش را نابود نمی‌کند و مثل زباله آن‌ها را دور نمی‌ریزد.

واتس بعد از آن که به قتل دخترانش اعتراف کرد گفت: هرگز همسرم را دوست نداشتم و وقتی بعد از درگیری لفظی آن روز کنترلم را از دست دادم و او را خفه کردم دیگر نفهمیدم چه اتفاقی دارد میفتد هیچ چیز تحت اختیارم نبود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟