فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر انتقال یک محموله هروئین از استان های مرکزی به سمت همدان در یک کار اطلاعاتی دقیق شناسایی قاچاقچیان در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان کرد: پس از ساعت ها فعالیت خودروی حامل مواد مخدر شناسایی و پیش از تحویل محموله در شهر همدان قاچاقچی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: این فرد مواد مخدر را در پوشش لوازم خانگی داخل خودروی سواری قرار داده بود که شناسایی و کشف شد.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر همدان برای دستگیری دیگر عوامل تهیه و توزیع موادمخدر ادامه دارد.

وی تاکید کرد: تعامل و همکاری مردم یکی از راهکارهای موثر برای تقابل با پدیده شوم موادمخدر و در امان ماندن خانواده ها از این آسیب اجتماعی است.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه این نخستین محموله هروئین کشف شده در سال جاری است گفت: 361 کیلوگرم انواع مواد مخدر امسال در این استان کشف شد که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 39 درصد افزایش داشته است.

سردار کامرانی صالح افزود: همچنین بیش از 700 عملیات از ابتدای سال جاری تاکنون توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر انجام شده که 68 طرح از این تعداد برخورد با خرده فروشان و جمع آوری معتادان متجاهر بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟