به گزارش گروه ترجمه رکنا، ازدواج زن عرب با همسری ایرانی که 13 سال از او کوچکتر بود و طلاق آن ها در فضای مجازی خبرساز شد.

یکی از روزنامه های عربی گزارشی از یک طلاق زود هنگام منتشر کرد که در آن زن عرب از همسر ایرانی اش پیش از پایان ماه عسل شان طلاق می گیرد. این زن که نامش منتشر نشده است برای ثبت درخواست رسمی طلاق خود به دادگاه مراجعه کرد و تصمیم گرفت پیش از پایان ماه عسل از همسرش جدا شود.

دلیل این درخواست کمی متفاوت با دلایل رایج برای جدایی از همسر بود و جالب است بدانید که این زن اماراتی به دلیل خساست بیش از حد همسرش و کوتاهی او در پرداخت هزینه ها تصمیم به طلاق گرفته است.

وکیل این زن می گوید : همسر موکلش فردی خسیس است و موکل او را مجبور به پرداخت تمامی هزینه ها می کند برای همین جدایی بهتر از ادامه زندگی با اوست.

زن عرب به دادگاه گفت : از همان ابتدای آشنایی مان تمامی هزینه ها را من پرداخت می کردم و او در این مورد کوتاهی می کرد تمامی لوازم زندگی و منزل را من خریداری کردم و حتی او به پرداخت قبض های مصرفی هم تن نمی داد و این رفتارش که نشانه ی خساست بیش از حد او بود که مرا به شدت آزار می داد برای همین تصمیم به جدایی گرفتم و حتی اجازه ندادم که ماه عسل مان به اتمام برسد چون دیگر تحمل زندگی با او را نداشتم.

این طلاق زودهنگام در نوع خود خاص است اما سریعترین طلاق متعلق به زوج دیگری است که تنها 3 دقیقه پس از ازدواج از هم جدا شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟