شاکی که راننده یک خودرو سواری مسافربر بود با مشاهده مأموران اعلام کرد که راننده یک خودرو دیگر با تهدید اسلحه وجوه نقد او را زورگیری کرده و متواری شده است.

این راننده درباره این ماجرا اعلام کرد که در مسیر کمربندی مشهد خانمی جوان به عنوان مسافر سوار خودرو او شده و قرار بوده که به صورت دربست به خیابان احمدآباد بروند اما در میانه راه خانم جوان مسیرش را تغییر می‌دهد و از راننده می‌خواهد که او را به خیابان سرخس برساند.

با ورود خودرو به یک کوچه فرعی، یک خودرو سواری سفیدرنگ جلوی خودرو او را می‌گیرد و سرنشین خودرو سفید رنگ اقدام به فیلم‌برداری از آن‌ها می‌کند. مسافر از خودرو پیاده شده و به فیلم‌برداری اعتراض می‌کند که در این لحظه راننده خودرو مقابل اعلام می‌کند که مأمور است و سپس با بیرون کشیدن اسلحه اقدام به سرقت وجوه نقد راننده کرده و از صحنه متواری می‌شود.

مأموران تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند و توانستند سارق را چهره‌زنی و شناسایی کنند. مأموران در ادامه موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در اطراف کمربندی مشهد شدند و با هماهنگی قضایی متهم را دستگیر کردند.

در بررسی پرونده این سارق بیست‌ودوساله مشخص شد که این فرد از اسلحه قلابی در متهم ادامه دارد. سرقت استفاده کرده است و تحقیقات از متهمان ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟