به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ سید محسن تقی زاده رییس پلیس آبادان گفت : با اعلام خبر آتش سوزی عمدی چند خانه، دکه و مغازه در آبادان تیمی از ماموران به صورت ویژه برای شناسایی عامل این آتش سوزی عمدی وارد عمل شدند.

وی افزود: تیمی از ماموران کلانتری 11 ولیعصر با حضور در محل آتش سوزی تحقیقات پلیسی را برای دستگیری عامل این آتش افروزی آغاز کردند و خیلی زود یکی از عاملان اصلی این پرونده شناسایی ودر عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

رییس پلیس آبادان ادامه داد: متهم در بازجویی با پلیس بیان داشت با توجه به اینکه جنازه برادرم حوالی رودخانه بهمنشیر پیدا شد و گمان می‌کردم یکی از صاحبان خانه‌هایی که مورد آتش سوزی قرار گرفته به اتفاق بستگانشان برادرم را کشتند به همین خاطر با اطلاع از خالی بودن خانه ها و به کمک دوستانم اقدام به آتش زدن خانه ها کردم.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان در خاتمه با بیان اینکه متهم دستگیر شده که جوانی 19 ساله است پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مرجع محترم قضایی شد وسایر همدستان وی شناسایی و به زودی دستگیر میشوند خاطر نشان کرد: متاسفانه انتشار برخی شایعات در48ساعت گذشته از طریق فضای مجازی باعث تشویش اذهان عمومی گردید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟