حجم ویدیو: 12.94M | مدت زمان ویدیو: 00:02:00

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ حبیب آقایی رییس کلانتری 179 خلیج فارس به رکنا گفت: چندی قبل ماموران در جریان سرقت‌های سریالی لوازم داخل خودرو در بزرگراه فتح غرب به شرق قبل از ورودی بزرگراه خلیج فارس قرار گرفتند.

وی افزود: ماموران در این مرحله دوربین‌های مداربسته نزدیک محل سرقت را مورد بازبینی قرار دادند و مشاهده کردند که 2 مرد سوار بر خودروی ون سبز رنگ در کنار خودروها توقف کرده و در حالیکه راننده در حال زاغ زنی است همدستش از در عقب خودروی ون پیاده شده و با باز کردن در موتور خودرو اقدام به سرقت باطری خودروها می کنند.

سرهنگ آقایی ادامه داد: تیم پلیسی در ادامه تحقیقات پی بردند که صاحب خودروی ون، 2 سال قبل خودرویش را به مرد 37 ساله‌ای به نام ایرج که درجنوب غرب تهران زندگی می کند فروخته است.

رییس کلانتری 179 خلیج فارس گفت: بدین ترتیب ماموران با اقدامات فنی موفق به شناسایی ایرج شده و در حالیکه وی در خیابان منتظر سوار کردن مسافر بود ماموران در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم پس از دستگیری همدستش علی را لو داد و در تحقیقات از متهم مشخص شد که وی در یک هفته گذشته باطری 30 خودرو را سرقت کرده‌اند و هر با باطری را به قیمت 150 هزار تومان به فروش رسانده اند.

بنا به این گزارش، سرهنگ آقایی در راستای این خبر گفت: کسانیکه خودروهایشان در حاشیه اتوبان فتح هدف سرقت باطری قرار گرفته برای رسیدگی به پرونده و شناسایی سارق باطری خودروهایشان به کلانتری 179 خلیج فارس مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟