به گزارش رکنا، سردار "احمد علی گودرزی" اظهار کرد: مأموران کلانتری 28 "صدرا" شیراز، هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی خود به سرنشینان یک دستگاه خودرو سمند مظنون شده که راننده بدون توجه به دستور ایست مأموران اقدام به فرار می کند.

دستگیری اعضای باند سارقان مسلح شیراز 3

وی با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو متوقف و 2 متهم دستگیر شدند، افزود: در بازرسی بدنی به عمل آمده از متهمان، تعداد زیادی کلید مخصوص باز کردن در منزل کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان فارس گفت: متهمان برای تشکیل پرونده به کلانتری انتقال داده شدند که در تحقیقات تکمیلی تا کنون به 12 فقره انواع سرقت مسلحانه در شیراز اعتراف کردند.

سردار گودرزی خاطر نشان کرد: در این راستا مأموران در تحقیقات صورت گرفته، مخفیگاه این سارقان را مورد شناسایی قرار دادند که تعداد زیادی اموال مسروقه و وسایل ارتکاب جرم از آن مکان کشف شد.

دستگیری اعضای باند سارقان مسلح شیراز 2

به گفته سردار گودرزی، کشف 10 قبضه اسلحه جنگی و شکاری، کشف بیش از یکصد عدد فشنگ، انواع سلاح سرد، مقادیری مواد مخدر، داروی بیهوش کننده، تعداد زیادی کارت های جعلی به نام نهادها و سازمان های مختلف از جمله ناجا، تعداد زیادی اوراق هویتی، تعداد زیادی سیم کارت و عابر بانک، 18 عدد کارت شناسایی جعل عنوان مأموران ناجا، تعداد زیادی اوراق قضائی جعلی با عنوان حکم ورود به منزل و حکم جلب، ماسک صورت، لباس نیروی انتظامی، بی سیم دستی، دستبند فلزی، آژیر گردان پلیس، افشانه فلفلی، تابلوی ایست پلیس، 2 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، تعداد زیادی وسایل و لوازم خانگی، 15 دستگاه گوشی تلفن همراه و تعداد زیادی زیور آلات طلا و بدل از مهمترین کشفیات پلیس در این عملیات بود .

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه این سارقان دارای سابقه کیفری از جمله آدم ربایی در سال های گذشته بوده و اخیرا" از زندان آزاد شده اند، افزود: سرقت تحت پوشش مأمور و راننده تاکسی تلفنی از دیگر شیوه های سرقت این افراد بوده است.

سردار گودرزی در پایان با اشاره به اینکه در این راستا تعدادی از مال باختگان شناسایی و تحقیقات تکمیلی پلیس ادامه دارد، هشدار داد: افرادی که بخواهند به هر نحوی باعث سلب آسایش و آرامش مردم و ایجاد بی نظمی در جامعه شوند، با برخورد قانونی و قاطع پلیس مواجه خواهند شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟