به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی ولیپور گودرزی" به تشریح این خبر پرداخت و گفت: ظهر پریروز وقوع یک درگیری منجر به جنایت در ایستگاه مسافربری واقع در خیابان جوزانی به کلانتری 191 مهرآباد جنوبی اعلام شد.

وی افزود: با تایید خبر اولیه، موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ، اعلام شد و با حضور کارآگاهان اداره دهم و تیم بررسی صحنه ی تشخیص هویت پلیس آگاهی پایتخت و انجام بررسی های اولیه مشخص شد مقتول به نام "محسن" ( 47 ساله ) بر اثر اصابت ضربات جسم تیز به ناحیه گردن و شکم فوت کرده است.

این مقام انتظامی، عنوان داشت: با تحقیقات میدانی از شاهدان صحنه جنایت، عامل جنایت به نام "محمد" ( 49 ساله ) شناسایی شد؛ در تحقیقات از شاهدان صحنه درگیری مشخص شد قاتل و مقتول هر دو راننده تاکسی مسافری هستند که روز پیش از وقوع جنایت نیز بر سر سوار کردن مسافر با یکدیگر درگیر شده اند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، اظهار داشت: شاهدان صحنه جنایت در اظهارات خود به کارآگاهان عنوان داشتند که مقتول(محسن) سه مسافر خانم سوار کرده بود که ناگهان محمد(قاتل) به بهانه ی اینکه نوبت او برای بردن مسافر است، به سمت ماشین محسن رفت و مسافرین را از ماشین محسن پیاده کرد؛ همین موضوع باعث آغاز درگیری لفظی آنها با هم شد که ناگهان محمد با چاقو چند ضربه به محسن زد و بلافاصله با ماشین خودش محل را ترک کرد.

وی ادامه داد: کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی تهران بزرگ، با مراجعه به محل سکونت محمد اطلاع پیدا کردند که وی به واسطه اختلافات شدید خانوادگی مدتی است که در محل سکونتش حضور ندارد، لذا در ادامه اقدامات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که محمد قصد دارد تا در منطقه فردیس شهرستان کرج خودرو شخصی اش را به فروش رساند.

سرهنگ ولیپور گودرزی، تصریح کرد: با شناسایی دقیق زمان و محل تردد محمد در منطقه فردیس، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، عصر روز 19 فروردین با اخذ نیابت قضایی به شهرستان کرج رفته و موفق به دستگیری وی شدند که پس از انتقال به اداره آگاهی تهران بزرگ، تحقیقات از وی آغاز شد که طی آن صراحتا به جنایت خود اعتراف کرد و گفت، زمانیکه با محسن درگیر شدم، ناگهان متوجه چاقوی زیر صندلی راننده ی داخل ماشین محسن شدم؛ در یک لحظه چاقو را برداشته و چند ضربه به او زده و بلافاصله با ماشین از محل دور شدم؛ امروز نیز قصد داشتم تا ماشین را فروخته و با پول آن متواری شوم که دستگیر شدم.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟