سرهنگ رضا زارعی اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت‌های خودرو و لوازم آن در شهر همدان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا کارآگاهان پس از چندین روز تحقیقات گسترده و بررسی‌های میدانی تمام سوابق سارقان سابقه دار که در این امر فعالیت داشتند را مورد بررسی قرار دادند.

سرهنگ زارعی بیان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مشخص شد شخصی ۳۰ ساله که پیش از این چندین بار به اتهام سرقت داخل خودرو دستگیر و روانه زندان شده با تشکیل باندی در امر سرقت خودرو و قطعات آن فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: با شگردهای خاص پلیسی، این سارق حین فروش لوازم مسروقه در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

وی افزود: متهم در بازجویی‌های فنی و تخصصی، به سرقت ۲ دستگاه خودرو پراید و ۳ فقره سرقت قطعات خودرو در مناطق مختلف شهر همدان با همدستی یکی از دوستانش اعتراف که همدست متهم و ۴ نفر مال‌خر نیز در این خصوص دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان استان همدان گفت: تمام محل‌های سرقت با راهنمایی متهم بازسازی، مالباختگان شناسایی و اموال سرقتی از قبیل دستگاه ضبط و پخش، کپسول ال پی جی، پاور بانک، فلش و مدارک هویتی کشف و متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟