حجم ویدیو: 7.18M | مدت زمان ویدیو: 00:00:34

تصویری که به تازگی منتشر شده است درگیری دو نفر از پرسنل فرودگاه چانگی در کشور سنگاپور را به نشان می دهد. این ویدئو که توسط یکی از شاهدان عینی و با کمک تلفن همراه تهیه شده است دو نفر از پرسنل زن فرودگاه را در حالی که با مشت و لگد روی باند فرودگاه به جان یکدیگر افتاده اند نشان می‌دهد. در این ویدئوی کوتاه دست کم پنج پرسنل زن دیگر که تلاش دارند به درگیری دو همکار خود خاتمه دهند دیده می‌شوند.

در این ویدئو صدای هواپیمایی که بر روی باند فرودگاه روی زمین نشسته است شنیده می‌شود. سخنگوی فرودگاه سنگاپور در این مورد گفت:: " ما در حال تحقیقات در مورد این درگیری هستیم و کمترین مدارا را با فرد یا افراد خاطی مرتبط با این حادثه خواهیم داشت و طبق قانون با آن‌ها برخورد خواهیم کرد. "

بنا به گزارش رسانه‌های محلی سنگاپور این درگیری روز یکشنبه ۱۷ مارس بین دو پرسنل زن فرودگاه چانگی در محوطه باند فرودگاه رخ داده بود. هنوز علت درگیری مشخص نشده است.

گفتنی است؛ درگیری دو پرسنل زن فرودگاه چانگی سنگاپور که در رده بندی جهانی در رتبه نخست فرودگاه‌های جهان قرار دارد در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز درگیری مسافران یکی از پرواز‌های خطوط هواپیمایی اسکاتلند خبرساز شده بود. این درگیری بین دو مسافر مست و به علت آنکه یک مسافر زن بدون پوشیدن کفش قصد استفاده از توالت هواپیما را داشت رخ داد. ممانعت یک مسافر مرد موجب دخالت نامزد این زن شد و آنها با یکدیگر به شدت درگیر شدند. این هواپیما که متعلق به شرکت هواپیمایی رایان ایر بود از گلاسکوی اسکاتلند به مقصد جزیره تنه ریف اسپانیا پرواز می کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟