اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی رکنا، یک مرد به بازپرس گفت: با سپیده در یک پارتی لاکچری آشنا شدم و او با وسوسه من را به سمت خود کشاند و همان شب او را به خانه ام دعوت کردم عجیب اینکه سپیده پذیرفت و با من به خانه ام آمد.

وی افزود: یک هفته هر روز همدیگر را می دیدیم و مرتب با تلفن های میلیاردی او در زمینه دلار مواجه می شدم تا اینکه علت را پرسیدم و شنیدم او نفوذ زیادی دارد و می تواند برایم دلار ارزان بخرد.

این مرد گفت: من هم وسوسه شدم سرمایه گذاری کنم و همین کافی بود تا به سپیده اطمینان کرده و در دو مرحله دو میلیارد تومان به او بدهم و قرار 3 روزه بگذاریم تا دلارها را به من بدهد آخرین شب که سپیده مزد من بود دیدم که همه وسایل شخصی اش را جمع و جور کرد و با خود برد اما اصلا تصور نمی کردنم دیگر او را نخواهم دید.سپیده فرار کرد و من نتوانستم او را پیدا کنم و حالا نمی دانم کجاست؟

با دستور بازپرس ماموران سپیده را تحت تعقیب قرار دادند و پس از اقدامات مخابراتی او را ردیابی کرده و به دام انداختند.سپیده خود را بی گناه خواند و ادعا کرد با کامران صیغه بوده و 2 میلیارد تومان را هدیه گرفته است.

این زن در مواجهه با طعمه اش گفت:من درباره دلار حرف های زیادی زدم اما اینکه بتوانم ارزان بخرم دروغ این مرد است او 2 میلیارد به من داد اما رفتارش ناگهان عوض شد و من تصمیم به ترک او گرفتم چون تصور می کرد برده اش هستم.

با وجود این ادعاها بررسی ها نشان داد سپیده با همین شگرد مردان دیگری را هم خام خود کرده است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟